Biurko z regulacją wysokości

Biurko z regulacją wysokości to nie tylko fajny gadżet, ale elektryczny sprzęt powstały w trosce o higienę pracy. Coraz dłuższe godziny spędzamy przy biurku, tak samo nasze dzieci. Warto sprawdzić, jak biurko elektryczne może pomóc.

Dostosowanie do wzrostu użytkownika

Biurko z regulacją wysokości to łatwe w montażu urządzenie, które zaoszczędzi Twój kręgosłup. Pozwala Ci przyjąć dowolną, wygodną postawę ciała w trakcie nauki czy pracy. Regulowane biurka naszej produkcji mają elektryczny panel sterowania, trzy przyciski wysokości, wyświetlacz wysokości oraz alarm przypominający o zmianie pozycji. Od teraz możesz pracować na stojąco, siedząco lub dowolnie przechodzić między tymi trybami.

Gdzie sprawdzi się biurko z regulacją wysokości?

Na pewno tam, gdzie spędza się dużo czasu w pozycji siedzącej. Elektryczne biurko zapewnia większy komfort pracy, a tym samym większą jej wydajność i jakość. Sprawi, że Twoje biuro będzie nowoczesne i odpowie na szereg potrzeb pracowników. Coraz częściej w ergonomii pracy zwraca się uwagę na możliwość swobodnego przechodzenia z pozycji siedzącej na stojącą. Biurko regulowane sprawdzi się także podczas imprez i spotkań firmowych, gdy trzeba dostosować wymiary stołu do rodzaju zabawy. Blat biurka pozwoli Ci swobodnie prowadzić telekonferencje w dowolnej pozycji.

Także w domu pozwoli korzystać z jednego biurka wszystkim członkom rodziny, dzięki intuicyjnej i prostej obsłudze. Jedno biurko może służyć maluchom do rysowania i nauki, równie wygodnie jak dorosołym do pracy i relaksu.

Produkty w ofercie Fly-Desk.com

Biurko z regulacją wysokości występuje w trzech klasach produktu. Miejsce pracy może być wzbogacone o biurko klasy Premium zaopatrzone w 3-stopniowe nogi, które pozwalają na szybszą regulację oraz większy zakres wysokości. Biurka klasy Normal mają 2-stopniowe nogi i również gwarantują wygodę oraz efektywność. Stelaż Basic cieszy się niską ceną oraz jednym, wolniejszym silnikiem elektrycznym.

Wybór paneli akustycznych

Ścianka akustyczna, tak samo jak elektryczne biurka, zwiększa komfort pracy. Hałas panujący w otwartych biurach często nie pozwala się skupić na swoich zadaniach. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie możliwości dają takie panele. Poprawiają one wydajność pracy, a przy tym nowoczesny wygląd i możliwość zawieszania karteczek uprzyjemniają godziny w biurze. Ścianka akustyczna to wysoka klasa pochłaniania dźwięku. Pozwoli rozdzielić przestrzeń biura na osobne kwatery. Ścianka akustyczna powstała w odpowiedzi na potrzeby pracowników.